26 Ekim 2012 Cuma

Ronnie Çin'de Yok

Snookera verdiği uzun aranın ardından ilk olarak UKPTC2'de gözüken Ronnie'nin bu hafta Çin'de olması bekleniyordu.Ancak uzun süredir hayranlarından uzak olan Rocket'ten şaşırtmayacak bir açıklama geldi ve Ronnie, International Championship'ten sağlık sorunları nedeniyle çekildiğini açıkladı.

Rocket yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"Süregelen sağlık problemlerimden dolayı International Championship'te yer alamayacağım için üzgünüm.Chengdu'da mücadele etmeyi isterdim ancak doktorumun tavsiyesi üzerine seyahat etmeyeceğim.Oluşturduğum hayal kırıklığından dolayı WorldSnooker'dan, hayranlarımdan ve sponsorlardan özür diliyorum.Yakında görüşmek dileğiyle."

Rocket'in turnuvadan çekilmesiyle beraber wildcard turundan gelecek olan Michael White ya da Lu Haotian doğrudan son 16'ya kalmış olacak.

1 yorum:

  1. ronnie icin üzüldüm, muhtemelen uk e kadar onamayacak.eger wildcard turunu gecebilirse, white icin sevincliyim.siralamada epe üstlere cikacak 35-40 arasi bir yerlerde olacak, wenbo u bile gececek.cok genc olmasa da yetenekli bir snooker ci geliyor, uzun zamandir takip ediyorum hatta lisowsky den bile yetenekli.china international yarin basliyor. eurosport.de oyun ve yayin akisini coktan acikladi.yarin aditya mehta nin maci var.siralamada cok arkalarda olmasina ragmen onu da yakindan takip etmekteyim,

    YanıtlaSil