Snooker Oyna

İzleyicilerin çoğu tv başında bir maça denk geldikten sonra snooker oynamak istiyor.Ancak yeterince masa olmamasından dolayı bir çok kişinin içerisinde ukte kalıyor adeta.Yerini tutmayacak olsa da daha kolay çözümü oyunu bilgisayar üzerinden oynamak.

Neleri oynayabiliriz?
Bilgisayara kurarak oynayabileceğiniz ve sizi tatmin edebilecek düzeyde olan oyunlar Carom 3D, iSnooker ve World Snooker Championship X oyunlarıdır.X dedim çünkü her yıl yeni serisi çıkıyor oyunun.

World Snooker Champ. oyunundan bir kare

Bunun dışında sadece browserınızı kullanarak oynayabileceğiniz oyunlar da mevcut.http://goo.gl/u6kJU ve http://goo.gl/7mHYI bağlantıları size bu konuda yardımcı olacaktır.

Sizler için bir kaç tanesini seçtim;

-Masa boyutu sıkıntılı ancak ses efektleri güzel.Size görevler veriyor gerçekleştiriyorsunuz.

-Power Snooker, 6 kırmızı gibi formatların bulunduğu üstelik karşılıklı oynayabileceğiniz bir yapım da burada.

Herkese keyifli oyunlar.

1 yorum:

  1. bu oyunlar da güzel ama.bence en güzeli Virtual Pool serisidir.Ben serinin 3. oyununu oynuyorum malesef xp de çalışıyor:(.Oynanış tarzı mükemmele yakındır.Arcade tarzı gibi kolay değil simulasyon gibidir.Serinin 4.cü oyunu çıktı.Grafikleri daha da gelişmiş.ıstaka topuna herşeyi yapmak mümkün.pike,zıplatmak herşey...Pool bilardonun her çesidi,snooker,üç band var.Online da oynanabiliyor.Youtube dan videolarına ulaşabilirsiniz.

    YanıtlaSil