28 Nisan 2013 Pazar

Dünya Şampiyonası 9.Gün

Sheffield'da dokuzuncu gün ikinci tur maçlarıyla devam etti.Dünya Şampiyonasında ilk haftanın sonuna gelindi ve final için geri sayım başladı.Dokuzuncu günde Ronnie ve Ding avantajı yakalayan taraf oldular.

Dün ilk seansı 6-2 geride kapayan Ding bugün sıkı bir geri dönüşe imza attı.Seansa düne nazaran oldukça kararlı başlayan Çinli 7-6 öne geçtikten sonra seansı 9-7 önde kapamayı başardı.

Maçının ilk seansında iki framelik avantaj elde etmiş olan Ronnie, farkı bugün de korumayı başardı.Kötü-iyi arasında bir seans geçiren Rocket 105'lik bir seriye de imza attı.Seansa iyi başlayan Carter 7-7'yi bulmasına rağmen basit hatalarına son veremeyince seansı 9-7 geride kapamaktan kurtulamadı.Maç yarın 21:00 seansında tamamlanacak.

Sabah ve akşam iki seansı gerçekleştirilen maçlarda Walden, Milkins karşısında 10-6'lık üstünlük kurmayı başarırken Davis-Bingham mücadelesi 8-8'lik eşitlikle sona erdi.

Yarın gerçekleştirilecek mücadelelerin ardından tüm çeyrek finalistler belli olmuş olacak.Onuncu günün maç programı ve tv yayın akışına buradan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder