18 Haziran 2012 Pazartesi

Avustralya'da Ana Tablo

Wuxi'nin ardından Avustralya'da da ön elemeler tamamlandı ve ana tablo isimleri belli oldu.Geçtiğimiz günlerde tamamlanan ön elemelerin ardından son 32 turunda yer alacak ve wildcard turuna çıkacak isimler belirlendi.16 isim arasından en düşük sıralama puanına sahip olan Yupeng ve Alan McManus wildcard'da rakiplerini bekleyen isimler.

İkinci turdan ön elemeye katılan ve ana tablo için inançlı gözüken Wattana, son turda Tom Ford'a 5-4 kaybetti.Geçtiğimiz Dünya Şampiyonası ana tablosunda yer alan ve bu yıl Wuxi'de yer almaya da hak kazanan Doherty aynı başarıyı devam ettirdi ve Avustralya'da da televizyon aşamasına ulaştı.

Son olarak 2012 PTC finalinde ana tablo gören ve son 16'ya da kalan Lisowski de Avustralya kadrosunda yer ayırtan isimlerden.Crucible'ın etkileyici isimlerinden Jamie Jones son turda Matt Selt'e 5-2 kaybederken, Brecel ilk turdan Rod Lawler'a sırayı kaptırdı ve 5-4 mağlup oldu.

Avustralya Açık ilk tur eşleşmelerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.9-15 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek turnuvaya geçen sene olduğu gibi bu yıl da Bendigo ev sahipliği yapacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme